.
پنج شنبه ٢٦ مهر ١٣٩٧
access deny

دسترسی آسان

به­ نام خدا

پيام دبيرخانه همايش

 

به نام آن که جان را فکرت آموخت       چراغ دل به نور جان بر­افروخت

       «شيخ محمود شبستري»

 

حمد و سپاس بي­­پايان خداوند بي­­همتا را که توفيق برگزاري «سومين همايش ملي پژوهش­­هاي کاربردي در صنعت دام، طيور و آبزيان» را بر ما ارزاني داشت، تا به واسطه آن، در دانشگاه آزاد اسلامي واحد شبستر که ربع قرن تجربه ارزشمند و موفق آموزشي و پژوهشي را در سايه پشتکار بزرگ­ مرداني چون زنده ­ياد دکتر علي لک در کارنامه ي خود دارد، ميزبان پژوهشگران، انديشمندان و ميهمانان گران­قدر از اقصي نقاط ميهن عزيزمان باشيم.

بي ­­شک هر نعمتي را شکري واجب است و شکر نعمت علم و دانش، گسترش و به­ کار بستن آن است و صد البته يکي از راه­کار­هاي اين امر هم­­انديشي و انتقال تجربيات دانشمندان و پژوهش­گران در قالب همايش­­هاي علمي است.

اغلب صاحب­ نظران و کارشناسان معتقدند، ايران اسلامي به دليل داشتن شرايط متنوع آب و هوايي، نيروي انساني و استعداد­هاي کشاورزي و دام‌پروري از جايگاه ويژه­اي برخوردار است. بر دانشگاهيان، پژوهش­گران و مسئولين است که با تکيه بر تعهد و تخصص، موجبات استفاده بهينه از اين نعمت­­هاي خدادادي را فراهم سازند. در اين راستا، همايش متخصصان در حضور مسئولين ذي­ربط و توليد­کنندگان به يقين مي­تواند مفيد و موثر باشد.

همايش حاضر از طرف اعضاي محترم گروه علوم دامي واحد و با هدف گرد­همايي، هم­­انديشي و تعامل پژوهش­گران و نخبگان علوم دامي و دام­پزشکي کشور و مسئولين استاني و توليدکنندگان عزيز، پيشنهاد و مورد تاييد شوراي پژوهشي واحد و معاونت محترم پژوهشي دانشگاه آزاد اسلامي قرار گرفت و در تاريخ 94/12/13 برگزار خواهد شد.

به اميد درخشش و بالندگي روز افزون نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران در عرصه­­هاي جهاني.

 

                                                                                           دکتر جليل اميرپور دارياني              رييس همايش

                                                                                           دکتر يحيی ابراهيم نژاد                   دبير علمي همايش

                                                                                           دکتر حبيب اقدم شهريار                  دبير اجرايي همايش

© تمامي حقوق اين سايت متعلق به دانشگاه آزاد واحد شبستر مي باشد.